صفحه اصلی  تنظیمات استفاده از پست الکترونيکي در نرم افزار outlook


احتراماً به استحضار مي رساند براي استفاده از پست الکترونيکي در نرم افزار outlook، بعد از نصب نرم افزار outlook به ترتيب مراحل ذيل را انجام دهيد :

1. از منوري Tools گزينه Accounts را انتخاب کنيد .

2. دو پنجره باز شده ، Tab دوم تحت عنوان Mail را انتخاب کرده و توسط کليد Add در سمت راست پنجره mail را کليک نموده که در اين حالت يک پروسه set up به صورت wizard بوجود مي آيد .

3. ابتدا در پنجره جديد اسم مکاتبه اي مثلا نام شرکت/ سازمان خود را تايپ کرده و روي گزينه next کليک کنيد .

4. همچنين در اين پنجره آدرس کامل پست الکترونيکي خود را وارد کنيد به عنوان مثال تايپ کنيد info@Domainname.com و سپس گزينه Next را کليک کنيد .

5. در پنجره جديد براي Incoming بايد mail.domainname و براي outgoing بايد mail.domainname وارد شود و سپس گزينه Next را کليک کنيد .

6. در اين مرحله آدرس ايميل به صورت کامل يعني info@Domainname.com و رمز عبور را وارد و گزينه next را کليک کنيد .

7. در نهايت گزينه Finish را کليک کنيد .

• مجدداً در بخش Internet Accounts بر روي آيکون Properties کليک نموده و از بالا سوئيچ Server را انتخاب نمائيد، پس از آن گزينه My Server Requires Authentication را تيک بزنيد .

• چنانچه خواستيد يک نسخه از ايمليها روي سرور باقي بماند ، سوئيچ Advanced را از بالا انتخاب کرده و گزينه Leave a copy of message on server را انتخاب کنيد، سپس Apply/ok نموده و وارد قسمتsend/receive شويد.

 © کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پردازش اطلاعات نوژان است. Copyright © 2019 Noujan Company. All rights reserved.